İVEDİK OSB 1468. CAD. NO : 165 / 29 YENİMAHALLE / ANKARA
enrudear
DAF SİSTEMLERİ

YENİLİKÇİ PROJELER

Daf Sistemleri

Anmeksan Arıtma A.Ş ; Proje bazlı, DAF ve Yağ Ayırma üretimleri yapmaktadır.

Daf Sistemleri İmalatları

AtIK SU ARITMA EKİPMANLARI

ANMEKSAN ARITMA A.Ş

01 - Daf nedir ?

DAF sistemleri, Askıda katı madde ve yağlayıcı gibi kirliliğe neden olan atık sudaki malzemeleri çıkardığı hızlı ve yüksek verimde sonuç elde edilmesini sağlayan kompakt bir sistemdir

Yüksek kirlilik seviyesine ve atık su debisi ne sahip sularda daha büyük oranda DAF sistemleri tasarlanabilir. Ancak daha düşük kirlilik düzeyine ve su debisi ne sahip sularda, kompakt boyutlu ve paralel plakalı sistem tasarlar ve üretiriz. 

 

 

Anmeksan Arıtma A.Ş ; AISI 304 Paslanmaz Çelik veya ST37 Karbon çelikten üretmektedir. Karbon çelikle yapılan DAF Üniteleri, iki katlı epoksi astar ve boya ile paslanmaya karşı korunmaktadır.[

 

Atık suya 3-5 bar’ın altındaki havayı özel imal edilmiş pompa yardımı ile enjekte ederek suda çözünmesini sağlar. Daha sonra atık su yüzdürme bölümüne geçer, atmosferik basınç düşer ve çok az parçacık olması durumunda sudaki hava dışarı çıkar.

 

Çözünmüş hava parçacıkları, asılı katı ve yağlayıcı gibi kirletici yüzeyini tutarak özgül ağırlığını kaybeder. Bu şekilde, kirleticiler atık su yüzeyine yükselir. DAF sistemleri genellikle mezbahalarda, et işleme ve paketleme tesislerinde, petrol üretim tesislerinde, konserve fabrikalarında, tekstil endüstrilerinde, kimya endüstrilerinde, petrol kimyasalları endüstrilerinde kullanılır.

DOWNLOAD >>

Previous
Next
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: