İVEDİK OSB 1468. CAD. NO : 165 / 29 YENİMAHALLE / ANKARA
enrudear
FIRÇALI IZGARA

YENİLİKÇİ PROJELER

Fırçalı Izgara

Anmeksan Arıtma A.Ş ; Proje bazlı, fırçalı, mekanik, sepet, kaba ve ince ızgara üretimleri yapmaktadır.

Fırçalı Izgara İmalatları

AtIK SU ARITMA EKİPMANLARI

ANMEKSAN ARITMA A.Ş

01 - Fırçalı Izgara nedir ?

Atıksu arıtma sistemlerinde ve özellikle paket atık su arıtma sistemlerinde kaba malzemelerin sistem içerisine girmemesi ve ekipmanlara zarar vermemesi için kullanılmakta olan düşük işletme maliyetli ve işletme kolaylığı sunan ” Fırçalı Izgara “ AISI304 Paslanmaz çelik kullanılarak imal edilmektedir.

  • Paket Arıtma Sistemleri, Giriş Yapısı 
 

Biyolojik paket arıtma ünitesi tank üstüne ve atık su giriş yapısına AISI 304 Paslanmaz çelikten atık su özellikleri ve atık su debisi baz alınarak özel olarak üretilmektedir. Fırçalı Izgara sistemi küçük ve uzun ömürlü çalışma özelliği ile tercih edilen bir ön arıtma ekipmanıdır.

 

Atık su pompa yardımı ile tank üzerinde bulunan ” Fırçalı Izgara ” ünitesine pompalanır atık su özelliğine göre seçilmiş  delikli oval sepet içerisinden geçerek katı malzemeler bu gözenekli ünitede tutulur,  helezyon ağızlarına monte edilmiş fırça sistemi ile sepet içerisinde biriken katı maddeler redüktör aracılığı ile yüzeye çekilir, Yüzeye alınan katı maddeler AISI 304 malzemeden üretilmiş olan atık tavası yardımı ile zeminde bulunan çöp konteynırına aktarımı sağlanır.

DOWNLOAD >>

Previous
Next
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: