Écran de tambour à flux intérieur

Page d'accueil » Équipement Mécanique » Écran de tambour à flux intérieur
Anmeksan Kalite
Banner Üyelik

İÇTEN AKIŞLI TAMBUR ELEK

İçten Akışlı Tambur Elek ; Atıksu içerisinde yer alan katı malzemelerin ve partiküllerin tutulması ve otomatik olarak sistemden uzaklaştırılmasını sağlayan ” İçten Akışlı Tambur Elekler ” AISI304 / 316 Paslanmaz çelikten 0,5 mm ve 5 mm aralığında üretimi yapılabilmektedir. Sisteme (opsiyonel) gözeneklerin açık halde tutulması için otomatik yıkama sistemi eklenmektedir.

İçten Akışlı Tambur Elek ; Evsel ve Endüstriyel atıksu arıtma tesislerinde üstün arıtma değerlerini sağlamak ve sistemde bulunan arıtma ekipmanlarının katı malzeme nedeni ile arızalanması için kullanılmaktadırlar.

CARACTÉRISTIQUES GÉNÉRALES

Atıksu dalgıç pompası yardımı ile flanş bağlantılı tambur elek giriş yapısına basınç altında atıksu transfer edilir. Atıksu tambur içerisinde yer alan çarpma perdesine çarparak tambur içerisine akar, Hareket halindeki dönen 0.5 veya 5 mm olarak tasarlanan tambur gözeneklerinden katı malzemeden arındırılmış atık su çıkış flanşı ile sisteme devam eder, Tambur içerinde kalan katı malzemeler helezon yardımı ile dışarı aktarılır.

Menu