İVEDİK OSB 1468. CAD. NO : 165 / 29 YENİMAHALLE / ANKARA
enrudear

Hakkımızda ...

İSO BELGE İCON

Anmeksan İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş ; 2018 yılında tüm birikim, tecrübe ve öz kaynakları ile sektörel hedefleri doğrultusunda kuruldu.

2004 yılından itibaren atık su arıtma sektöründe yer alan kurucu üyelerimiz, kazandıkları tüm tecrübe ve zor atık su arıtma proseslerinde çözüm sağlayarak tüm deneyimlerini mühendis ve teknik kadrosu ile yurt içi ve yurt dışı bir çok projede uygulamaktadırlar.

Kendimizi ; kazanımları ve deneyimleri ile ileriye dönük arıtma ve çevre gurubu olarak görüyoruz.

Anmeksan Arıtma A.Ş ; Bünyesinde bulundurduğu teknik servis departmanı ve mühendis kadrosu ile paket arıtma, atık su arıtma tesisleri, mekanik ekipman onarımları, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri, atık su arıtma tesisleri inşaat ve taahhüt hizmetleri, 2018/14 genelgesi kapsamında atık su arıtma tesisleri proje onay hizmetleri sunmaktadır.

Anmeksan Arıtma A.Ş ; Yurt içi ve yurt dışı bir çok sektörel atık suda arıtma, bahçe sulama sistemleri, arıtma inşaatları tamamlamıştır. Yurt dışı proje ve uygulamalarına hız veren firmamız aynı zamanda yurt içinde Tarımsal Kalkınma Destekleme Kurumu (TKDK) ve IPARD projelerinde atık su arıtma tesisleri yapmaktadır.

Yurt Dışında bulunan ofis ve temsilciliklerle müşteri ve ürün ağını sürekli arttıran firmamız, yerli üretim mekanik ekipmanları ve paket arıtma sistemlerinin satış ve uygulamalarını yapmaktadır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: